Чому усі так люблять піцу?

Згідно з опитуванням, проведеним в Інтернеті, піца — улюблена страва для 78% користувачів Всесвітньої павутини. Кожен день тисячі людей споживають смачну піцу. За рік в Європі середньостатистична людина з’їдає близько 300 кг піци. Американці трохи відстають, вживаючи тільки 46 шматочків піци різних сортів. Цікаво, що вже більше двадцяти восьми років, починаючи з 1987 року, в США жовтень офіційно вважається національним місяцем піци. Вже один цей факт говорить про неймовірне кохання американців до цих італійських коржиків. Українці більш стримані у вживанні їжі і поїдають не більше тони їжі у рік, частину з якої складає піца.

Подолавши мовні бар’єри і культурні відмінності, піца стала першим дійсно всесвітньо поширеним продуктом харчування. В Індії в неї люблять додавати маринований імбир, фарш з баранини і соєвий сир. В Японії обожнюють піцу з вуграми і кальмарами, в Пакистані — з гострим карі. Як не дивно, але найбільша кількість піци виробляє не її батьківщина Італія, а США. Тільки одних піцерій в США розташовано понад 60 тисяч. Близько ста років тому, коли італійці ринули у Америку, вони завезли з собою не тільки мафію, але і піцу. Незабаром піца стала необхідним атрибутом. Хоча, треба відзначити, що американська піца помітно відрізняється від італійської. Як італійський і американський кінематограф.

4791207-9790062099-Pizza

Найвідоміша піца — Маргарита, в якійсь мірі є стандартом для піци вже більше століття. Таку піцу готують з використанням італійського сиру — моцарели, томатів, заправляють базиліком і оливками. Відомо, що найпопулярніша піца була придумана в Неаполі в 1889 році. Свою назву вона отримала на честь королеви Маргарити Савойської, дружини короля Умберто I.
Люди так сильно люблять піцу, як вважають американські вчені, через сир. Чому тільки через сир? У піці є багато інших цікавих компонентів. Наприклад м’ясо, гриби… А ось чому: дослідження, що проводилися під керівництвом професора з Університету Мічигану під «девізом» «наркотики в світі їжі», показали, що сир має в своєму складі казеїн. Цей компонент у великій кількості міститься в твердих сирах. Казеїн діє на мозок людини так само, як всесвітньо відомий наркотик кокаїн. Іншими словами, казеїн, а значить і сир, викликає залежність і звикання організму людини до цієї їжі. До складу піци обов’язково входить сир, тому усе стає на свої місця.

1452508795_136-1024x576

Чому ж наші клієнти приходять поласувати піцею саме до ресторанів «New York Street Pizza»? Наша піца — це не заморожений напівфабрикат і не фастфуд, вона свіжа і натуральна. Ми самі готуємо тісто і соус для піци. Ресторани «New York Street Pizza» відомі своїми оригінальними рецептами піци, яку готують на професійному обладнанні і виключно з найкращих продуктів. Вся піца готується на тонкому тісті і виходить на диво ароматною та соковитою. Головною особливістю ресторанів «New York Street Pizza» є те, що піца не лежить в морозильній камері, не розігрівається у мікрохвильовій печі, всі наші піци готуються безпосередньо після прийняття замовлення. Приходьте до нас та переконайтесь у цьому самі!