New York Street Pizza в Луцьку розкрив кулінарні таємниці дітям

Хто готує найкращі піци у Луцьку? Конкуренцію кухарям із New York Street Pizza склали талановиті діти.  Знайомтесь – Вова, Віка, Ліза, Аліна та Христина. Сьогодні вони приготували піци за власними рецептами. Результат перевершив усі сподівання. За основу маленькі кухарі використали тісто за фірмовим рецептом закладу, а от з начинкою фантазії малюків не було меж. За півтори години на столах з’явились  справжні витвори мистецтва. Учасники майстер-класу вигадали назви своїм шедеврам. Так традиційна італійська страва у Віки  отримала назву «Незрозуміла піца», у Лізи  на тарілці з’явилась  піца «Фіксік», а у Аліни піца «Аліса в країні чудес».
Щирі посмішки дітей та працівників New York Street Pizza не залишили байдужими жодного. Приємно у колі друзів навчатись  та пізнавати тонкощі приготування популярних страв. Сьогодні у Луцьку  ми довели, що готувати може кожен, хто мріє.
Потрапити на майстер-клас у New York Street Pizza можна за попереднім записом. Спробуйте себе і Ви та створіть свій власний кулінарний шедевр!

Кухарі та діти _на майстер-класі Луцьк у New York Street Pizza
Кухарі та діти  на майстер-класі Луцьк у New York Street Pizza
Майстер-клас Луцьк у New York Street Pizza
Майстер-клас Луцьк у New York Street Pizza
Діти_на майстер-класі Луцьк у New York Street Pizza
Діти  на майстер-класі Луцьк у New York Street Pizza