Публічне акціонерне товариство «Укрсоцбанк»

на сьогодні — один з найбільших системних універсальних банків України. Банк заснований у вересні 1990 року. Персонал фінустанови налічує більш ніж 9 тис. осіб.

Julius Meinl

це найдавніший європейський кавовий бренд. Існуючи більш ніж 150 років, ця марка перетворилася на легенду, стала уособленням якості для любителів кави. Унікальні суміші кави з плантацій усього світу, а також листовий та пакетований чай.

Компанія «Сандора»

створена у 1995 році і вже протягом 19 років залишається лідером вітчизняного сокового ринку. За даними незалежних досліджень на долю продаж компанії «Сандора» припадає близько 47% всіх обсягів роздрібних продаж соків, нектарів та напоїв в Україні.

Кока-Кола Беверіджиз Україна

це потужний виробник безалкогольних напоїв та лідер серед лідерів українського ринку. Кока-Кола Беверіджиз Україна входить до групи Кока-Кола Хеленік Ботлінг Компані (Coca-Cola HBC), яка працює в 26 країнах Східної та Центральної Європи.

Carlsberg

найбільша в Північній та Східній Європі та четверта в світі пивоварна група. Компанія володіє портфелем з 500 пивних і значної кількості брендів безалкогольних напоїв.

ТМ «Львівське»

це найстаріше українське пиво, котре почали варити у 1715 році. На даний момент лінійка «Львівського» представлена п’ятьма саббрендами: «Світле», «1715», «Міцне», «Портер» і «Живе». Неодноразово якість «Львівського» було відзначено на конкурсах.

ПАТ ПБК «Славутич»

Власником компанії «Славутич» є Carlsberg Group. До складу групи Carlsberg в Україні входять: ПАТ ПБК «Славутич» в місті Запоріжжя та філії ПАТ ПБК «Славутич» у м. Києві та м. Львові.