Відкриття нового ресторану «New York Street Pizza» в Ізмаїлі

New York Street Pizza розширює кордони!

І, ні, ми не маємо на меті увійти в історію як чергові завойовники мальовничого Ізмаїла і не йдемо на нього штурмом, у нас інша стратегія!
12 жовтня ми відкрили затишний і гостинний ресторан для жителів і гостей міста із надзвичайно цікавою історією та розмаїттям національностей!

Кожен відвідувач має можливість задовольнити тут свої гастрономічні уподобання, адже меню вражає своєю різноманітністю! Млинці і салати, паста і лазанья, піца і суші, а також багато інших кулінарних шедеврів можна скуштувати у нас!

А затишну атмосферу ресторану ми створили завдяки м’якому освітленню, натуральним матеріалам з дерева та авторським задумам дизайнерів!

Для маленьких гостей нашого ресторану ми розробили 2 дитячі кімнати: одна для наймолодших і друга для підлітків, де встановлено сучасне ігрове обладнання. Також є третя велика багатофункціональна дитяча кімната, що має декілька призначень: перше – маленькі кулінари отримають можливість бути учасниками майстер класів від наших кухарів, друге – проведення незабутніх Днів народжень!

New York Street Pizza Izmail

New York Street Pizza Izmail

New York Street Pizza Izmail

New York Street Pizza Izmail

New York Street Pizza Izmail

New York Street Pizza Izmail

Новий ресторан високого рівня «New York Street Pizza» обов’язково задовольнить всіх гостей! Чекаємо на вас щоденно з 10:00 по 23:00.